Profil

Choinki od Arbodanii

Arbodania jest wiodącą duńską firmą specjalizującą się w sprzedaży eksportowej choinek i zieleni ozdobnej. Nasze kluczowe kompetencje to wysoka jakość produktu, profesjonalna logistyka i obsługa klienta. Oferujemy certyfikowaną i przyjazną dla środowiska produkcję, zaawansowane system palet o dużej pojemności oraz zoptymalizowane rozwiązania transportowe. Oferujemy także bezpośrednią łączność IT za pośrednictwem EDI/XML oraz serwisu internetowego dla naszych klientów, jak również etykiety indywidualne i wewnątrzsklepową pomoc marketingową.

Klienci są naszym najwyższym priorytetem. Dlatego współpracujemy tylko z najbardziej profesjonalnymi producentami z Danii, aby dostarczać choinki i zieleń ozdobną jak najlepszej jakości.

Stale inwestujemy we wdrażanie nowych technologii do produkcji naszych partnerów, w ulepszanie naszych systemów logistycznych i dostarczanie przyjaznych dla środowiska choinek. Arbodania chce, aby handel duńskimi choinkami był łatwy i bezpieczny. Rozwijamy nowe standardy w branży, gdyż chcemy zapewnić przyszłe dostawy choinek dla Europy w najbardziej profesjonalny, niezawodny i stabilny sposób.

Naszym celem jest inspirowanie do dobrego partnerstwa, poprzez profesjonalne podejście do współpracy oraz skupienie się na tworzeniu wspólnych wartości oraz na przyszłych pokoleniach, aby tworzyć dobre relacje środowiskowe międzyludzkie, oparte na właściwych zasadach etycznych. Jesteśmy dumni z naszych drzewek i mamy nadzieję, że świeżość i piękno jodły Nordmanna i innych gatunków dostarczanych przez naszą firmę będą sprawiać przyjemność naszym klientom.